دفتر اصفهان : 36618510-31-0098
دفتر تهران : 12-88538411-21-0098

 aparat

SFP 2213-10

5,056,000ریال کد : SFP 2213-10
0 : امتیاز
EnGenius SFP2213-10 - Gigabit Ethernet SFP Transceiver ModuleReliable, high-performance SFP transceiver module for Gigabit Ethernet applicationsThe EnGenius Small Form Factor Pluggabel (SFP) transceiver is an industry-standard hot-swappable device that plugs into the SFP port or slot and links the p...
تعداد:
مجموعه ها : مجموعه محصولات, POE, Accessories تگ ها : POE , SFP 2213-10
برند
خدمات

EnGenius SFP2213-10 - Gigabit Ethernet SFP Transceiver Module

Reliable, high-performance SFP transceiver module for Gigabit Ethernet applications

The EnGenius Small Form Factor Pluggabel (SFP) transceiver is an industry-standard hot-swappable device that plugs into the SFP port or slot and links the port with the network.

Key Features

  • Hot-pluggable LC Duplex connector
  • IEEE 802.3z compliant
  • Industry standard compliance
  • Lower power dissipation
  • Class 1 laser product, complies with International Safety Standard IEC 825
  • RoHS compliant

Specifications

  • Connector type: LC
  • Data rate: 1.25 Gbps
  • Wave length: 1310nm
  • Fiber type: SMF
  • Max. transmission distance: 10 km

Transmitter Characteristics

  • Supply voltage: 3.15 ~ 3.45 V
  • Supply current: 160 mA
  • Output optical power: -9 ~ -2dBm

Receiver Characteristics

  • Supply voltage: 3.15 ~ 3.45 V
  • Supply current: 100 mA
  • Max. receiver power: -3 dBm
  • Optical receiver sensibility: -20 dBm

Physical Specifications

  • Dimensions (W x D x H): 13.72 x 56.64 x 12.43 mm
  • Weight: 25 g

Environmental Limits

  • Operating temperature: 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
  • Storage temperature: -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)

لیست نظرات:

تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز: ( 0 )

توصیه خود در مورد این محصول را ارائه نمایید:

 

  • ارتباط بیمارستانها و دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از طریق وایرلس PtPو PtMP
  • تامین تجهیزات رادیویی شبکه دولت الکترونیک جهت اتصال تمام سازمان های دولتی به استانداری اصفهان
  • راه اندازی و پشتیبانی لینک های وایرلس Full Duplex برای ادارت ثبت اسناد و املاک استان اصفهان
  • ارتباط رادیویی با ظرفیت بیش از 200 مگابیت حقیقی در اداره راه و شهرسازی استان اصفهان
  • راه اندازی شبکه های وایرلس صنایع شیمیایی ایران و انتقال بستر شبکه داخلی و خطوط تلفن
  • آموزش پرسنل فنی پلی اکریل اصفهان
  • پوشش دهی شبکه وایرلس داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه جهت دسترسی دانشجویان به اینترنت
  • راه اندازی شبکه وایرلس خوابگاههای دانشگاه تربیت مدرس تهران
  • راه اندازی شبکه وایرلس داخلی دانشگاه ایلام جهت استفاده اساتید از اینترنت
  • انتقال 250 خط تلفن اپراتور تلفن ثابت (کوه نور) بر روی بستر شبکه وایرلس
  • ارتباطات وایرلسی سیمین سپاهان بیش از 60 کیلومتر انتقال تصویر
  • راه اندازی ارتباطات شبکه های بیسیم کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرکرد
  • شبکه های بیسیم کمیته امداد امام خمینی (ره)
  • راه اندازی لینک اینترنت شرکت فولاد تکنیک
  • لینک های وایرلس پتروشیمی رجال در ماهشهر

شرکت ارتباطات داده نما فعالیت ابتدایی خود را درزمینه خدمات فناوری اطلاعات در سال 1380 آغاز نمود و از سال 81 در زمینه تامین و فروش تجهیزات اکتیو شبکه های رایانه ای (سیسکو و تجهیزات وایرلس) به صورت گسترده شروع به فعالیت نمود.

 

آدرس کانالهای WIRELESS_TECH@ وVOIP_TECH@ شرکت داده نما

آدرس دفتر اصفهان : خیابان رحیم ارباب - نبش چهار راه رکن الملک - پلاک 238
تلفن : 12-36618510-031
فکس : 12-36618510-031
 
آدرس دفتر تهران : خیابان مطهری - خیابان شهید علی اکبری (پارسا) - پلاک 83 - طبقه سوم - واحد 7
تلفن: 12-88538411-021
فکس : 88766762-021
از جدیدترین محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید. ما اسپم ارسال نمی کنیم.
bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow