دفتر اصفهان : 36618510-31-0098
دفتر تهران : 12-88538411-21-0098

 aparat

تکنیک های وایرلس

شرکت RFS

یکی از کمپانی های بزرگ تولید کننده انتن های مایکرویو سایز بزرگ و با کیفیت در دنیا شرکت RFS می باشد.

این شرکت آنتنهای مختلف از قطر یک فوت تا ۱۵ فوت (نزدیک ۵ متر) به صورت سینگل و دووال پلاریته (Dual Polarity)  برحسب سفارش درباندهای ۳ تا 60 گیگاهرتز تولید می نماید.

Ultra high performance dish

کیفیت VSWR انتن ها تا 1.06 کاسته شده و نشان دهنده حداقل سیگنال برگشتی به رادیو است. انتن های تولید دربازه های بسیار برودباند بیش از ۱ گیگاهرتز عرض باند پشتیبانی می نمایند . ادعای شرکت تولید دیش ها و فیدهای با بازدهی بالا و و زاویه پوشش تا نیم درجه (برای انتن های ۵ متری ) می باشد . مدلهای متعددی باتوجه درخواست معمولی و هایپرفورمنس (High Performance) و همچنین مدلهای با کراسپل (Cross Pole) بالا عرضه می نماید. کمپانی های بزرگی همچون NEC برای رادیوهای خود به کمپانی سفارش می دهند.
این شرکت ادعا می نماید Ultra HP با ساید لاب های بسیار ناچیز و بخصوص لاب پشت کوچک و همچنین تحمل بادهای شدید تا ۲۵۰ کیلومتر برساعت تولید می نماید.

اجزای دیش هایپرفورمنس

محصولات تولیدشده؛ تحت ازمایشات کیفیت تولید از جمله تست الکتریکی و تست محیطی و همچنین مکانیکی قرار میگیرند تا محصول بدون ایراد به بازار عرضه گردد.

انواع تست های کنترل کیفی درتولید و بسته بندی

باتوجه به اهمیت لینک های مایکروویو و گران بودن تجهیزات رادیویی لذا انتن خوب و با کیفیت در یک ارتباط پایدار بسیار ضروری می باشد.

catalogue1

catalogue2

 

 

كمپاني RFS همچنین لوله های ویوگاید انعطاف پذیر جهت انتقال امواج در فرکانس های خاص تولید می نماید که در ارتباطات مایکروویو حایز اهمیت و کاربردی می باشد زیرا دیگر کابل ها قادر به انتقال فرکانس های بالا نیستند. افت شدید و سیگنال برگشتی در فرکانس های بالا با طول موج کوتاه مشکل اساسی کابل ها بوده که ویوگاید مناسب می تواند معضل را برطرف نماید. دوکاتالوگ کامل ازانتن های تولیدی RFS دربالا امده است.

 

نویسنده : سید محمد جواد شیخ ابومسعودی - شرکت ارتباطات شبکه داده نما
                   
برای اطلاع از فن آوری های نوین ارتباطی شبکه های وایرلس و ماکرویو و مراکز تلفنی تحت شبکه از کانال تلگرامی ما به آدرسهای Wireless_tech@ و Voip_Tech@  دیدن فرمایید.

شرکت ارتباطات داده نما فعالیت ابتدایی خود را درزمینه خدمات فناوری اطلاعات در سال 1380 آغاز نمود و از سال 81 در زمینه تامین و فروش تجهیزات اکتیو شبکه های رایانه ای (سیسکو و تجهیزات وایرلس) به صورت گسترده شروع به فعالیت نمود.

 

آدرس کانالهای WIRELESS_TECH@ وVOIP_TECH@ شرکت داده نما

آدرس دفتر اصفهان : خیابان رحیم ارباب - نبش چهار راه رکن الملک - پلاک 238
تلفن : 12-36618510-031
فکس : 12-36618510-031
 
آدرس دفتر تهران : خیابان مطهری - خیابان شهید علی اکبری (پارسا) - پلاک 83 - طبقه سوم - واحد 7
تلفن: 12-88538411-021
فکس : 88766762-021
از جدیدترین محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید. ما اسپم ارسال نمی کنیم.
bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow