دفتر اصفهان : 36618510-31-0098
دفتر تهران : 12-88538411-21-0098

 aparat

تکنیک های وایرلس

شرکت اریکسون

شرکت اریکسون

کمپانی اریکسون Ericsson در سال ۱۸۷۶ (سال اختراع تلفن توسط بل) در سوئد با هدف تعمیر تجهیزات تلگراف و با ۵ کارمند تاسیس گردید.

کمپانی اریکسون Ericsson در سال ۱۸۷۶ (سال اختراع تلفن توسط بل) در سوئد با هدف تعمیر تجهیزات تلگراف و با ۵ کارمند تاسیس گردید و میتوان گفت جزو اولین کمپانی های مخابراتی به ارایه خطوط تلفن در اروپا و امریکا پرداخت.

کمپانی ۱۴۰ ساله اریکسون

خطوط تلفن اریکسون سال ۱۹۰۲ آمریکا

اریکسون خود را رهبر بازار ارتباط ماکرویو دنیا می داند. بیش از ۴۰ سال سابقه تولید تجهیزات ترانسمیشن و فروش ۳ میلیون رادیوی انتقال ماکرویو به ۱۷۰ کشور از سوابق موفق این کمپانی می باشد.

دستگاه MINILINK به عنوان رهبر ماکرویو اریکسون با ظرفیت ترکیبی بالای گیگابیتی و قدرت انتقال ۵۷۰ مگابیت بر روی تنها ۵۶ مگاهرتز و مدیلاسیون 1024QAM و در فرکانس های ۵ تا ۴۲ گیگاهرتز و ۶۰ تا ۸۰ گیگاهرتز در انواع مختلف تولید می گردد.

انتن از سایز ۲فوت الی ۱۲ فوت وحتی انتن متصل به رادیو و قابلیت سینگل و دووال پلاریته درباند های مختلف دارا می باشد.

MINI-LINK_TN_Datasheet_2014

Course_description_Microwave_Networks

 

 

قابلیت ترکیبی رادیو ODU از 1+0 تا 4+0 در حال کار و همچنین 1+1 تا 2+2 در حالت آماده به کار از ویژگی های Minilink می باشد.
قدرت ارسال سیگنال از منفی ۱۰ تا مثبت ۳۰ دی بی بسته به نوع RAU (ODU ) و حساسیت دریافت تا منفی ۹۲ از قابلیت های اریکسون مینی لینک می باشد.
کارایی تجهیزات از دمای منفی ۴۵ تا مثبت ۶۵درجه قابل توجه است.
اتصال ماژولار تا ۶۴ ایوان و پورت فیبرنوری و اترنت و افزایش و کاهش کارت ها موردتوجه است .
ولتاژورودی ۲۴ تا ۴۸ و مصرف برق از۳۷ تا ۱۱۰ وات بسته به تجهیزات ، و کانفیگ از طریق usb و اترنت بوسیله نرم افزارهای مخصوصی همچون Craft از دیگر قابلیت های مینی لینک اریکسون می باشد.
درمجموع می توان این تجهیز را بسیار منعطف با نوع درخواست انتقال و پرظرفیت و پایدار در صنایع مخابراتی و زیرساختی دانست. درحال حاضر درکشور ما اپراتورهای تلفن همراه جهت انتقال دیتا از این تجهیز نیز استفاده می نمایند.

 

 برای اطلاع از فن آوری های نوین ارتباطی شبکه های وایرلس و ماکرویو و مراکز تلفنی تحت شبکه از کانال تلگرامی ما به آدرسهای Wireless_tech@ و Voip_Tech@  دیدن فرمایید.


نظر دادن

شرکت ارتباطات داده نما فعالیت ابتدایی خود را درزمینه خدمات فناوری اطلاعات در سال 1380 آغاز نمود و از سال 81 در زمینه تامین و فروش تجهیزات اکتیو شبکه های رایانه ای (سیسکو و تجهیزات وایرلس) به صورت گسترده شروع به فعالیت نمود.

 

آدرس کانالهای WIRELESS_TECH@ وVOIP_TECH@ شرکت داده نما

آدرس دفتر اصفهان : خیابان رحیم ارباب - نبش چهار راه رکن الملک - پلاک 238
تلفن : 12-36618510-031
فکس : 12-36618510-031
 
آدرس دفتر تهران : خیابان مطهری - خیابان شهید علی اکبری (پارسا) - پلاک 83 - طبقه سوم - واحد 7
تلفن: 12-88538411-021
فکس : 88766762-021
از جدیدترین محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید. ما اسپم ارسال نمی کنیم.
bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow