دفتر اصفهان : 36618510-31-0098
دفتر تهران : 12-88538411-21-0098

 aparat

تکنیک های وایرلس

معرفی EWS300 و EWS350 از EnGenius

معرفی EWS300 و EWS350 از EnGenius

در حال حاضر در کشورهای صنعتی به علت وجود زیرساخت کافی و پرظرفیت، ارتباط PTP نقطه به نقطه وایرلس اهمیت کمتری داشته و سرویس PTMP جهت اتصال کلاینت های متعدد به یک اکسس پوینت حرفه ای با قابلیت ضریب نفوذ خوب و پشتیبانی از تعداد بیشتر کاربران بیسیم با پهنای باند بیشتر ضروری گردیده و چون تراکم وسایل ارتباطی مثل موبایل وتبلت بسیار گسترده و پرکاربرد گردیده لذا این مقوله در ایران نیز روز به روز با مطرح شدنpublic wifi ها بسیار حایز اهمیت گردیده است .

کمپانی اینجنیوس از قدیمی های تولیدکننده سخت افزارهای تلفن های دوربرد مشهور SENAO  و سپس تولیدات تحت شبکه خود را با برند اینجنیوس Engenius تولید نمود. تکنولوژی تولید در کارخانه تایوان و دفتر اصلی در سنگاپور و دفاترفروش متعدد دردنیا دارا می باشد.
تجهیزات رادیویی این کمپانی از قدیم پرتوان تولید میشیده در ایران قبل از تولید میکروتیک و یو بی نت بسیار پرفروش بود و به علت قیمت بالاتر فروش آن با کاهش روبرو شد.

نکته قابل توجه ،ادعای جدید دستیابی به تکنولوژی Full Mesh با قابلیت مدیریت هوشمند بر روی توان خروجی و کانال های اکسس پوینت ها و همچنین تشخیص راگ ای پی که همان اکسس پوینت های بیگانه و هکر در سیستم و بلاک کردن آن روی کل شبکه می باشد.

قابیلت و مزایای سری نوترون اینجنیوس با کنترلر سخت افزاری و مدیریت یکپارچه تخصصی

 

مدیریت یکپارچه اکسس پوینت ها

اکسس پوینت های  حرفه ای سری EWS اینجنیوس از لحاظ فریم ور و کانفیگ متفاوت از سری هایEAP  هستند قابلیت Roming و Fast Handover  دارند و برای جابجایی کاربران Voip مابین اکسس پوینت ها بدون قطع تماس مناسب هستند حتی قابلیت های رومینگ با مقدار سیگنال دریافتی از کاربر ،قابل تنظیم هستند. این تجهیزات قابلیت DHCP و پشتیبانی از8 SSID را دارا می باشند. همچنین هم به تنهایی و هم با کنترلر سخت افزاری کار می کنند.

EWS 300AP MiMo 300mbps
Up to 29dbi txpower

برای دانلود کاتالوگ  EWS 300AP MiMo 300 mbps اینجا کلیک کنید

 

نحوه پوشش رادیو به شکل عمقی است و می بایست در طراحی پروژه از بالاترین طبقه برنامه ریزی شود

 

استفاده اختیاری از اکسس کنترلر و توپولوژی ویو برای مانیتورینگ

اکسس پوینتEWS 300 باتوجه به اصلاح قیمت توانسته رقیب ویژه ای  نسبت به محصولات یونیفای باشد. و برای پوشش سالن اجتماعات و ساختمان ها با فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز و مقرون به صرفه برنامه ریزی گردیده است. در ضمن اینکه می توان جهت کاهش هزینه ها بجای سخت افزار  کنترلر از نرم افزار Ezmaster وEzcontrolerبا قابلیت تنظیم اتوماتیک قدرت رادیو ها و کانال آنها و  جلوگیری از حملات احتمالی و... بهره برد.

قابلیت band streeing برای تشخیص و تفکیک اتوماتیک کاربران باند ۵ گیگ برای سرویس دهی و باند بهتر

 

برای خرید آنلاین EWS300AP اینجا کلیک کنید

برای خرید آنلاین EWS350AP‌اینجا کلیک کنید

 

برای اطلاع از فن آوری های نوین ارتباطی شبکه های وایرلس و مایکرو ویو و مراکز تلفنی تحت شبکه از کانال تلگرامی ما به آدرسهای Wireless_tech@و Voip_Tech@  دیدن فرمایید.


نظر دادن

شرکت ارتباطات داده نما فعالیت ابتدایی خود را درزمینه خدمات فناوری اطلاعات در سال 1380 آغاز نمود و از سال 81 در زمینه تامین و فروش تجهیزات اکتیو شبکه های رایانه ای (سیسکو و تجهیزات وایرلس) به صورت گسترده شروع به فعالیت نمود.

 

آدرس کانالهای WIRELESS_TECH@ وVOIP_TECH@ شرکت داده نما

آدرس دفتر اصفهان : خیابان رحیم ارباب - نبش چهار راه رکن الملک - پلاک 238
تلفن : 12-36618510-031
فکس : 12-36618510-031
 
آدرس دفتر تهران : خیابان مطهری - خیابان شهید علی اکبری (پارسا) - پلاک 83 - طبقه سوم - واحد 7
تلفن: 12-88538411-021
فکس : 88766762-021
از جدیدترین محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید. ما اسپم ارسال نمی کنیم.
bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow