سه شنبه, 08 خرداد 1397 11:25

اکسس پوینت ENS620EXT انجنیوس

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اکسس پوینت ENS620EXT یک رادیوی دوباند با پردازشگر 4 هسته ایکه می تواند با سرعت 400 مگابیت برثانیه روی باند 2.4 و با سرعت 867 مگابیت بر ثانیه بر روی باند 5 به کاربران خود سرویس دهد.

 

 

 

اکسس پوینت ENS620EXT از تکنولوژی WAVE2 بهره می برد ودارای قابلیت های Beamforming و MU-MIMO است.
نمونه این رادیو در بازار ایران با قیمت مناسب به شدت کم پیدا می شود.

 

به کمک Beamforming دستگاه می تواند امواج را به سمت کاربرانی که درفاصله دورتری نسبت به Access Point قرار دارد متمرکز کندتا همچنان بتوانند سرویس با کیفیتی به آنها ارائه کند.

 

با قابلیت MU-MIMO این دستگاه میتواند به شکل همزمانبه تعداد بیشتری کاربر سرویس با کیفیت ارایه دهد.

 

دستگاه ENS620EXT دستگاهی با دوام بوده ، بدنه آلومینیومی دارد و در برابر شرایط محیطی مقاوم است (دارای استاندارد IP55 می باشد).

 همچنین دستگاه ENS620EXT میتواند به عنوان یک توزیع کننده سرویس نیز عمل نماید :

به عنوان مثال در فضاهایی مانند شهرک ها ،پارک ها و ...که ایستگاه های مرکزی (Base Station) با استفاده از آنتن هایسکتور فضای بزرگی را پوشش میدهند این مشکل وجود داردکه دستگاه های موبایل سیگنال را از آنتن مرکزی میتوانند دریافت کنند

اما نمیتوانند سیگنال خود را به آنها برسانند ،علت این است که کابی سیم لپ تاپ ها و موبایل ها قدرتشان با یک رادیو و آنتن سکتور قابل مقایسه نیستو بسیار کمتر است . دستگاه ENS620EXT با دوباندی که دارد میتواند در این قبیل پروژه ها

به عنوان توزیع کننده عمل کرده و روی یک باند با ایستگاه مرکزی ارتباط گرفته و سیگنال را دریافت و بر روی باند دیگر به کاربران به ارائه سرویس بپردازد.

خواندن 778 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 خرداد 1397 14:44

نظر دادن