شرکت ارتباطات شبکه داده نما برای اولین بار در ایران به صورت کاملا حرفه ای ,علمی و تخصصی در مورد آنتن های وایرلس و تجهیزات رادیویی ,دوره آموزشی جامع تخصصی شبکه های بیسیم خود را برگزار می نماید.

شما پس از برگزاری این دوره قادر خواهید بود آنواع شبکه های بیسیم Point to  Point و Point to Multipoint را با کیفیت بالا و حرفه ای

پیاده سازی نمایید . مطالب جمع آوری شده در این دوره حاصل 10 سال مطالعه متخصصین شرکت داده نما از کتب، سایتها، فیلم های آموزشی خارجی و پروژه های واقعی می باشد.

 

دلایلی برای مجریان شبکه های بی سیم در ایران ، برای حضور در دوره جامع تخصصی شبکه های بی سیم :

آیا اطلاع از تئوری عملی امواج رادیویی و آشنایی با قوانین وفورمول های مرتبط با شبکه های بی سیم , شما را در انجام پروژه های جدید یاری نخواهد نمود؟ آیا از عدم توانایی دقیق در تخمین پهنای باند مورد نیاز در لینک های دوربرد رنج نمی برید؟ آیا به دنبال راه حلی برای تخمین انحنای زمین و موانع مجازطبیعی برای دستیابی به حداکثر پهنای باند مجاز در فواصل طولانی هستید؟ آیا از فیزیک آنتن های وایرلس و رادیوها و فرمول های موثر در یک ارتباط رادیویی اطلاع کافی دارید؟ آیا یک دوره تخصصی تئوری عملی حاصل بیش از10سال تجربه متخصصین داده نما نمی تواند گرید و رتبه علمی شما را برای اخذ پروژه های بزرگ دولتی وخصوصی ارتقا بخشد؟ آیا به راه حل های جامع و به روز , برای ارتقای پهنای باند لینک های خود نیاز ندارید؟ عیوب مکرر وپشتیبانی مداوم ومشکلات شما در عدم پایداری لینک های وایرلس ، نیاز شما را به یک دوره تخصصی در این زمینه افزون نمی نماید؟ درک شما از امواج رادیویی و نحوه ارسال دیتا در فضا واطلاع از فرمول های وابسته ، درانجام یک ارتباط پایدار تا چه میزان موثر می باشد؟ راه حل های عملی کار درفضاهای آلوده فرکانسی در شهرهای بزرگ چیست؟
پخش ویدیو